İşletmeniz için ihtiyacınız olan temiz su GürsesPRO'da

Su Arıtma Cihaz Kiralama

Su Arıtma Cihaz Kiralama Hizmetini Neden Tercih Etmelisiniz?

Plastik şişelerdeki suların dolum koşulları yüzünden suyun içerisine karışan kimyasal maddeler ve bulunduğu ortamda ısı arttıkça taşıdığı gıdalara geçen çeşitli kimyasallar (BPA ve benzeri) sağlık problemlerinin önünü açabilmektedir.

Yıkama ve pişirme işlemi sırasında da kullanabilir. Pişirmeden yıkadığınız meyve ve sebzelerde buzdolabına girdikten sonra bozulma ya da mineral değerini kaybetmez.

Sıcak-Soğuk Suya Hızlıca Erişebilirsiniz.

Su kesintisi olması halinde, tanklardan gelen arıtılmış suyla işleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Damacana su sipariş etme, bekleme, taşıma ve saklama sorunundan kolayca kurtulabilirsiniz. Günümüzde ev, ofis ve işletmelerin tezgâhlarında, evye altına monte edilen, içme suyu amaçlı ARÇELİK Su Arıtma Cihazı cazip fiyatlarla kiralanmaktadır.

Ücresiz Keşif

Ücretsiz Montaj

Ücretsiz Demontaj

Ücretsiz Bakım

7/24 Çağrı Merkezi

Türkiye geneli 600 Noktada Arçelik Servis

Su Arıtma Cihazı Teknolojik Özellikleri

Ters ozmoz sistemi; içme suyu arıtımı , içme suyu kalitesi uluslararası standartlarla belirlenmiş ve bu standartlar bir çok ülke tarafından kabul edilmiştir. Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO) içme suyu standardında EPA’ da (Environmental Protection Agency of USA) olduğu gibi, müsaade edilen en yüksek TDS 500 ppm (mg/lt)’dir. OZMOZ olayı doğada canlılar ve bitkiler üzerinde meydana gelen, su ile ilgili doğal bir olaydır. TERS OZMOZ ise, bir Membran teknolojisi olup, osmotik basınç kullanılarak, mineralce zengin olan suyun, yarı geçirgen bir Membran’ın diğer tarafına mineralleri azaltılmış olarak geçirilmesi işlemidir.

Suyun içerisinde bulunan birçok mineral, bakteri ve virüsler %99 saflığa kadar bu yöntem ile süzülebilmektedir.

Yeni teknolojisi ile 4 aşamalı bir arıtma sistemine sahip Arçelik su arıtma cihazları; ilk aşamada suda bulunan toz, kum gibi tortular ve partikülleri arıtır. İkinci aşamada zararlı molekülleri karbon tüpleri sayesinde ayrıştırır. Üçüncü aşamada ise su arıtmada en güvenilir yöntem olan NSF (National Sanitation Foundation) sertifikalı Ters Osmoz teknolojisi ile mikro partikülleri ve ağır metalleri tutar. Üçüncü aşamadan sonra filtrelenen su, BPA (Bisfenol A) içermeyen ve yüksek saklama kapasitesi sunan su tankında depolanır. Dördüncü filtreleme ise musluğu açtığınız anda devreye girerek son bir filtreleme gerçekleştirir. Böylece musluğu her açtığınızda taze ve sağlıklı su tükettiğinizden emin olursunuz.

Su Arıtma Cihaz Kiralama Hizmeti Hakkında Ön Bilgi

Ters ozmoz sistemi; içme suyu arıtımı , içme suyu kalitesi uluslararası standartlarla belirlenmiş ve bu standartlar bir çok ülke tarafından kabul edilmiştir. Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO) içme suyu standardında EPA’ da (Environmental Pro tection Agency of USA) olduğu gibi, müsaade edilen en yüksek TDS 500 ppm (mg/lt)’dir OZMOZ olayı doğada canlılar ve bitkiler üzerinde meydana gelen, su ile ilgili doğal bir olaydır. TERS OZMOZ ise, bir Membran teknolojisi olup, osmotik basınç kullanılarak, mineralce zengin olan suyun, yarı geçirgen bir Membran’ın diğer tarafına mineralleri azaltılmış olarak geçirilmesi işlemidir.

Yetkili servisimiz ücretsiz keşif yapar.

Çeşmenizden akan suyu 4 aşamalı ters ozmoz arıtarak müşteri adayına tattırılır.

Tarafınıza sunulan aylık fiyat listemize göre tercih oluşturursunuz.

Programlarınıza göre cihaz bakımı: Taşıma sırasında ücretsiz montaj ve demontaj yapılabilir.

7/24 Arçelik çağrı merkezi sayesinde oluşabilecek sorunlarda bulunduğunuz bölgedeki Arçelik yetkili servisi tarafınıza yönlendirilir.

Türkiye geneli Arçelik Yetkili Servis sayısı 600 noktadadır.

Kullanım Alanları:

Ters Ozmoz’un başlıca kullanım yerleri arasında, içme suyu üretimi, buhar kazanları besi suyu hazırlanması, kaplamacılık, eczacılık, gıda ve meşrubat sanayi, tıp alanında hemodiyaliz tedavisi laboratuarlar, son yıllarda atık suların geri kazanılmasında arsenik giderimin de gündeme gelmiştir.

Sağlıklı Suya Ulaşmanın Pratik Yolu

Su Arıtma Abonelik Sistemi Nasıl Çalışır?

ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN

Proje yöneticilerimiz ve
uygulamada uzman servis ekibimizle
tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz.

İhtiyaçlarınızı sadece maliyet odağıyla ele almıyoruz. Baştan sona proje yöneticilerimiz en verimli maliyet, ürün ve çözüm dengesini sizin için oluşturuyor. Yatırım maliyetinizi hesaplıyor ve bu ekonomik çözümü sadece satış aşamasında değil satış sonrasında da bir hizmet olarak sürdürüyoruz. Sadece kurumsal uygulama alanında uzman servis ekibimiz bu alanda edindiği tecrübeyle uygulama ve destekte de fark yaratıyor.

Kurumsal İhtiyaçlarınızda GürsesPRO Uzmanlığını Siz de Deneyimleyin