Hakkımızda

GürsesPRO’nun kuruluş sürecini başlatan en önemli etken 1945 yılından beri perakendecilik ve mağazacılık alanında Gürses Şirketler Grubu’nun sahip olduğu deneyim ve kültürdür.

Gürses Şirketler Grubu, bayi ve iştirak ağına sahiptir. Beyaz eşya, mobilya, akaryakıt, oto kiralama, inşaat, ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

İş Ortaklarımız

  • Beyaz Eşya: Koç Grubu bünyesinde, ARÇELİK markası ile 1975 yılından beri perakende ve kurumsal sektörlerde hizmet sağlamaktayız. Genel müdürlük & 6 şubeden oluşan Arçelik mağazalarımız bulunmaktadır.
  • Mobilya: Bellona markası ile işbirliğimiz 1995 yıldır devam etmektedir.

Türkiye çapında kalite, satış ve servis anlamında Arçelik tarafından her yıl düzenlenen yarışma ve derecelendirme uygulamalarında birçok birincilik ve ödüle layık görülen grubumuz, GürsesPRO ile kurumsal ihtiyaçlarınız için
tüm Türkiye’ye hizmet vermenin heyecanını yaşıyor.

GürsesPRO Arçelik Proje ve Çözüm Ortağı olarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor ve kurumsal çözümlerde tüm deneyimimizi kullanarak size hizmet veriyoruz.

250 çalışanı

5 konsolide şirket

7 satış ve hizmet noktası

Müşteri odaklı perakende ticaretini ana iş dalı olarak seçen gurubumuz, her yıl 50.000’nin üzerinde müşterisine hizmet vermektedir.

Yaklaşımımız

Gürses Şirketler Grubu 74 yıllık tecrübesiyle Arçelik’in Türkiye’deki en yüksek hacimli işlem yapan bayi ağına sahiptir. Uzun yıllar sonucu kazandığımız deneyim ürün, teknoloji, servis, kurulum, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti başarımızı en üst seviyeye taşımıştır.

Bu deneyimlerimizden yola çıkarak hizmetlerimizi sadece bireysel ihtiyaçları değil kurumsal ihtiyaçları da karşılamak üzere hedefledik ve kurumsal ihtiyaçlar için çözüm üretecek bir ekibe ve yapıya dönüştürdük. GürsesPRO ekibimiz ile her türlü kurumsal ihtiyacınızı teklif sürecinden proje aşamasına, operasyondan satış sonrası desteğe kadar hayata geçiriyor ve tüm aşamalarda yanınızda oluyoruz.

GürsesPRO, deneyim, uzmanlık ve güven demek.

Neden GürsesPRO?

Arçelik Proje ve Çözüm Ortağı olmamızın yanı sıra en büyük farkımız müşteri memnuniyetini sağlamak üzere yola çıkan ekibimizin uzun yıllar içinde edindiği deneyimin sonucu olan metodolojimiz yani iş yapma şeklimizdir.

GürsesPRO ekibi olarak öncelikle ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Dev bir videowall ya da bir kahve makinesi olsun bütün kurumsal ihtiyaçlarınızda her ürününün maliyetinin sizin için önemini bilerek yatırımınızın dönüşüm maliyetini ve ürün ömrünü hesaplıyoruz. Projelerimizi satış üzerine değil kusursuz bir yönetim, hizmet anlayışı ve çözüm üretme üzerine kuruyoruz.

Tüm projelerimizin kurulumunu ve teknik aşamalarını aynı ekip ile gerçekleştiriyor ve her projede deneyimi artan bu ekip ile size doğru soruları sorarak, doğru keşif ve analizi yaparak doğru çözümü üretiyoruz.

Tüm seçenekleri sizin adınıza çalışıyor, yatırım dönüşümünü hesaplıyor ve hazırladığımız proje ile önerilerimizi sunuyoruz. GürsesPRO Ekibi’ne danıştığınızda aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan en doğru kararı vermek için tüm seçenekleri değerlendirmiş olacaksınız.

Proje yöneticilerimiz ve
uygulamada uzman servis ekibimizle
tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz.

İhtiyaçlarınızı sadece maliyet odağıyla ele almıyoruz. Baştan sona proje yöneticilerimiz en verimli maliyet, ürün ve çözüm dengesini sizin için oluşturuyor. Yatırım maliyetinizi hesaplıyor ve bu ekonomik çözümü sadece satış aşamasında değil satış sonrasında da bir hizmet olarak sürdürüyoruz. Sadece kurumsal uygulama alanında uzman servis ekibimiz bu alanda edindiği tecrübeyle uygulama ve destekte de fark yaratıyor.

Kurumsal İhtiyaçlarınızda GürsesPRO Uzmanlığını Siz de Deneyimleyin