İşletmeniz için ihtiyacınız olan mutfak çözümleri GürsesPRO’da

GürsesPRO deneyimi ile işletmenizin ihtiyacı olan tüm teknolojik donanımları tespit ediyor, ve işletmeniz için en doğru yatırımı yapmanızı sağlıyoruz. Satış öncesi, satış aşaması ve satış sonrası verdiğimiz profesyonel destekle tüm süreci titizlikle yönetiyoruz.

MUTFAK TASARIMI

İşletmenizin her metrekaresini en iyi şekilde değerlendirmeniz için GürsesPRO olarak sizi ziyarete geliyor, ön keşif çalışmamızı gerçekleştiriyoruz. Sizinle birlikte doğru ihtiyaçlarınızı belirleyerek en uygun mutfağı tasarlıyoruz.

İç Mimari Tasarım Projenizi Hesaplayalım

Şıklığı ile göz dolduran, teknolojisi ve performansı ile fark yaratan çevre dostu ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmış ekibimiz, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz, ülke genelinde yaygın bayi ve servis ağımızla çözüm ortağınız olarak yanıbaşınızdayız.

Arçelik Grion Ankastre Serisi ile En Güzel Anlar Mutfağında!

MUTFAK TASARIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Çalışma Üçgeni

Renkler

Doğru Aydınlatma

Depolama

Pratik Mutfak Duvarı

Döşeme Tercihi

Tezgah Malzemesi Seçimi

Küçük Mutfaklar için Pratik Çözümler

ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN

ANKASTRE

Birbirinden şık tasarımlarıyla öne çıkan Arçelik ankastre ürünler GürsesPRO güvencesiyle…

İşletmeniz için Arçelik’in geniş ürün gamında ihtiyacınıza en uygun ankastre ürünleri profesyonel ekibimizle birlikte seçelim ve sizin için en doğru yatırıma birlikte karar verelim.

ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN

Proje yöneticilerimiz ve
uygulamada uzman servis ekibimizle
tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz.

İhtiyaçlarınızı sadece maliyet odağıyla ele almıyoruz. Baştan sona proje yöneticilerimiz en verimli maliyet, ürün ve çözüm dengesini sizin için oluşturuyor. Yatırım maliyetinizi hesaplıyor ve bu ekonomik çözümü sadece satış aşamasında değil satış sonrasında da bir hizmet olarak sürdürüyoruz. Sadece kurumsal uygulama alanında uzman servis ekibimiz bu alanda edindiği tecrübeyle uygulama ve destekte de fark yaratıyor.

Kurumsal İhtiyaçlarınızda GürsesPRO Uzmanlığını Siz de Deneyimleyin